JAK ZJISTIT OSUDOVÝ ZÁMĚR DUŠE?

 
Zpracovávám informace databáze Duše, skenově předávám průběh vaší Cesty, kde se ocitáte, kde byste měli být, jaké kroky učinit ke změně, která přetrhá již vytvořené vazby s nepodporujícími formami vaší životní Cesty.

Během Života může dojít k odklonění ZÁMĚRU DUŠE z její Cesty či dokonce NENASTOUPENÍ na Ní.
Svobodná vůle je respektována u všech Božích dětí, proto zasahování v upozorňování do Osudu člověka může být dlouhou dobu pozastaveno. 

Čím delší je odklonění se od STŘEDOVÉ CESTY, tím náročnější je návrat. Vznikají komplikované situace, nemoci, ztráty zaměstnání, opuštění partnerů apod. Pokud chceme vědět, jestli jsou to osudové zkoušky či vědomé upozorňování Nebes na odklonění se od Záměru Duše, je potřeba být vědomě v Tichu a naslouchat  intuici, posléze její uskutečňování a žití je jedinou možnou volbou, jak žít radostný a vědomý Život.

Nápověda a následné urychlení duchovního růstu v pochopení životních zvratů a hlavně vracejících se programů situací je určena pro vás všechny, Milí, kteří nechcete ztrácet drahocený čas zde na Zemi a přejete si mít přehled o svých krocích na dalších DEVĚT LET.

Ukončením Devítiletého cyklu v tomto roce a nastoupením NOVÉHO DEVÍTILETÉHO CYKLU v příštím roce 2017 může každý z nás udělat doslova PŘEROD svého působení v TÉTO INKARNACI.

Máte-li zájem o toto hodinové sezení s popisem a náčrtem vaší ŽIVOTNÍ CESTY V OSUDOVÉM ZÁMĚRU DUŠE, můžete se u mne objednat do Karviné či domů do Písku u Jablunkova.

S láskou Renáta Rowena*

www.renatarowena.cz
777 312 137 mob.

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode